10% rabatu na wszystkie pakiety hostingowe

Dziwyn trafem w tym popularnym module Artykuły z kategorii [mod_articles_category] nadal brakuje opcji wyświetlenia gafiki z artykułu. Dość szybko można sobie jednak uzupełnić ten moduł o tą funkcjonalność.

Często zdarza się że potrzebujemy oznaczyć wszystkie zdjęcia w sklepie lub na stronie znakiem wodnym. Dla Joomla i Wordpress prawdopodobnie istnieją pluginy, które umożliwiają użycie znaku wodnego w obrębie danego CMS'a. My jednak pokażemy wam jak przygotować na własny użytek mały skrypt, który umożliwi zastosowanie znaku wodnego w wybranym katalogu ze zdjęciami.

Jeden w wielu dodatków który pozwala w prosty i szybki sposób ukryć dostęp do panelu logowania Joomla. Podstawową opcją jest zmiana domyślnego adresu do panelu logowania administratora na własny www.domena.pl/administrator?twoj_tag

Prosty i szybki sposób na wywołanie aktualnej daty w szablonie Joomla. Przydatne gdy chcemy np. wyświetlić aktualną datę "Dziś jest: [aktualna data]" lub przy budowie stopki "Copyright © [aktualny rok]"

Jest prosty sposób na zastąpienie w Joomla 1.5 meta tagu "generator" własnym. W tym celu w pliku index.php szablonu Joomla, który używamy, należy powyżej nagłówka wstawić poniższy kod:

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzeżone Copyright © 2007- 2022 magicgate.pl